Lokalgruppene

Her finner du alle aktive lokalgrupper i Changemaker. Hvis du starter en gruppe eller forandrer adresse, send en epost til alexandra@changemaker.no

Vest

Stavanger

v/ Kaja Hivand Hiorth
Tlf: 46795308 / Epost: stavanger.changemaker@gmail.com
Facebook-side

Bergen Student

v/ Ayla Kristine Skarli
Tlf: 97411648/ Epost: bergenchangemaker@gmail.com
Facebook-side

Nordfjord

v/ Markus Frislid
Tlf: 95906537 / Epost: markmus_frislid@hotmail.com

Nordhordland

v/ Andreas Krossøy
Tlf: 46697248 / Epost: changemaker_nordhordland@hotmail.com
Facebook-side

Fyllingsdalen

v/ Ingrid Rustand
Tlf: 41210301 / Epost: cm_fyllingsdalen@hotmail.com

Volda/Ørsta

v/ Astrid Elise Barmen
Tlf: 90549644 / Epost: changemakervolda@gmail.com
Facebook-side

Øst

Hamar

v/ Erlend Reigstad
Tlf: 93479496 / Epost erlend.rgstd@gmail.com
Facebook-side

Oslo Student

v/ Une Solheim
Tlf: 91858627 / Epost: changemaker.student@gmail.com
Facebook-side

Oslo Ung

v/ Maud Thorstensen
Tlf: 47661447 / Epost: osloungcm@gmail.com
Facebook-side

Ringsaker

v/ Sander Krokengen
Tlf: 96234406/ Epost: sanderk00@hotmail.com
Facebook-side


Sarpsborg

E-post: changemaker.sarpsborg@gmail.com

Vestfold

v/ Anine

Epost: changemaker.vestfold@gmail.com
Facebook-side

Ås Student

v/ Sonja Servan
Epost: changemaker.nmbu@gmail.com
Facebook-gruppe

Kvitsund

v/ Mary-Amanda McGowan Albretsen,
Tlf: 95935714 / Epost: maryamanda.albretsen@dabb.no

Midt

Trondheim Student

v/

Trondheim Ung

v/ Miriam Namtero Kibakaya
Tlf: 41764067 / Epost: miriamnamtero@gmail.com
Facebook-side

Nord

Bodø

v/ Solveig Hunstad-Haugland

Tlf: 46840250 / Epost: Changemakerbodo@gmail.com

Facebook-side

Tromsø

v/ Kaisa Rundberg
Epost: Kaisarundberg@gmail.com
Facebook-side

Sør

Vi har ingen aktive grupper i sør akkurat nå. Kontakt alexandra@changemaker.no for informasjon om hvordan man oppretter lokalgruppe :)