Lokalgruppene

Her finner du alle aktive lokalgrupper i Changemaker. Hvis du starter en gruppe eller forandrer adresse, send en epost til mie@changemaker.no

Vest

Bergen Student

v/ Helene Åsnes
Epost: bergen.student@changemaker.no
Telefon: 47520120

Facebook-side

Øst

Oslo Student

v/ Ingrid Marie Ørland
Epost: oslo.student@changemaker.no

Telefon: 46908030

Oslo Ung

v/ Tiril Myrmel-Johansen
Epost: osloung@changemaker.no

Sarpsborg

v/ Paktaw Hajipouri
E-post: sarpsborg@changemaker.no

Vestfold

v/ Tobias Rosendal Bech
Epost: vestfold@changemaker.no

Ås Student

v/ Marie Skeie
Epost: aas.student@changemaker.no

Telefon: 41340178

Midt

Trondheim Student

v/ Birgit Sæther Åsgård

Epost: trondheim@changemaker.no

Telefon: 95366602

Nord

Bodø

v/ Håvard Valstad
E-post: bodoe@changemaker.no

Tromsø

v/Jonas Johansen

tromso@changemaker.no

Telefon: 97499520

Alta

v/ Adrian Noren Holm

alta@changemaker.no

Kirkenes

v/ Sofia Propkopenko

kirkenes@changemaker.no

Sør

Agder

v/Hanan Dia Sardouk
E-post: agder@changemaker.no


Har du lyst til å starte lokalgruppe? Ta kontakt med post@changemaker.no