Lokalgruppene

Her finner du alle aktive lokalgrupper i Changemaker. Hvis du starter en gruppe eller forandrer adresse, send en epost til mie@changemaker.no eller post@changemaker.no.

Vest

Bergen Student

v/ Helene Åsnes
Epost: bergen.student@changemaker.no
Telefon: 47520120

Facebook-side

Øst

Oslo Student

v/ Ingrid Marie Ørland
Epost: oslo.student@changemaker.no

Telefon: 46908030

Østfold

v/ Brage Roberg
Epost: ostfold@changemaker.no

Ås Student

v/ Marie Skeie
Epost: aas.student@changemaker.no
Telefon: 413 40 178

Midt

Trondheim Student

v/ Birgit Sæther Åsgård
Epost: trondheim@changemaker.no
Telefon: 953 66 602

Nord

Alta

v/ Adrian Noren Holm
E-post: alta@changemaker.no

Kirkenes

v/ Sofia Propkopenko
E-post: kirkenes@changemaker.no

Sør

Agder

v/Hanan Dia Sardouk
E-post: agder@changemaker.no


Har du lyst til å starte lokalgruppe? Ta kontakt med mie@changemaker.no eller post@changemaker.no.